«

»

Feb 28

Grawerowane gadżety

Pisaliśmy o gadżetach firmowych. Dziś nieco inne podejście do tego samego tematu. Pomimo że zamawianie gadżetów firmowych jest zdecydowanie najlepszych pomysłem, który jest również rekomendowany przez wiele agencji, to jest jeszcze inna możliwość – grawerowanie.

Możesz sam wpaść na twórczy pomysł wykonania gadżetów firmowych. Czasem też zdarza się sytuacja w której nie chcesz mieć wiele gadżetów firmowych i zależy Ci na kilku egzemplarzach z eleganckim logo firmy. Taka sytuacja niewątpliwie może się zdarzyć i wtedy warto rozważyć właśnie grawerowane gadżety.

Gadżety to nie koniecznie dobre słowo, chodzi tutaj o to że możesz zamówić sobie długopis lub inny element z wygrawerowanym logo firmy lub jakimś innym nazwiskiem. Nie pełni to funkcji reklamy, a raczej funkcję reprezentacyjną. Dla przykładu możesz wygrawerować logo firmy na eleganckim piórze które jako prezes firmy będziesz miał ze sobą i będzie robić wrażenie na partnerach w biznesie. Zastosowań jakie ma grawerowanie jest wiele, wystarczy kreatywność.>grawer